loading

Show info

Yeni Sahra mahallesi İnönü caddesi No:93 Şimşek plaza kat 3 Ataşehir - İStanbul
0552 874 44 80

Sisifos büyük bir kayayı sonu olmayan bir dağa taşıyan yunan mitolojisinde yer alan mitolojik bir karakterdir.

Asla pes etmeden, mutlulukla, zevkle ve isteyerek taşı zirveye taşımaktan asla vazgeçmez. Biz de kendimizi Sisifos’a benzetiyoruz.  Markanızı zirveye taşımak için içerikler üretiyoruz. Genç ve dinamik bir ekipten oluşan şirketimiz hem sosyal medyayı kullanmayı biliyor hem de etkileşim alabilecek, viral olabilecek projeler üretiyoruz. Gelişmekte olan ve Günlük yaklaşık 30 milyon, aylık 1.9 milyar kullanıcıya ulaşan YouTube özelinde, içerikler üretmekteyiz.

Sosyal mecralarda video izleme oranının kullanımı %95’lere ulaşan ve dünyada 2. sırada yer alan ülkemizde video reklam, tanıtım filmi v.b. İçerikler üretiyoruz.

Şimdiye kadar ne yaptık? Bize güvenen birçok markanın başarı hikayelerinde rol aldığımız için gurur duyuyoruz.

Hem çok popüler hem de ödüllü işler ürettik. Sadece Türkiye’de değil dünyanın bir çok ülkesinde içerikler ürettik.

Bilgi ve tecrübemizi kullanmanın en iyi yolunun paylaşmak olduğuna her zaman inandık. 3 yılda birçok kez dünyanın etrafında dönecek kadar kilometrelerce yol kat ettik. Şehirler ve ülkeler bizim setimiz haline geldi. Dağlar, tepeler, yamaçlar kameralarımızı kollarını açarak aldı. 500 projede 1000 gün çekim yaptık. “En iyi” olma yolundaki son adımın asla gelmeyeceğine, hiçbir başarının bize yetmeyeceğine ve ilk günkü heyecanımızı asla kaybetmeyeceğimize kesinlikle inanıyoruz.

Copyright © 2021

All Rights Reserved.